درباره ما

سلام.

زیباسو اینو میدونه که بازدیدکننده ای که وارد "درباره ما" میشه، ما اونقدر براش اهمیت داشتیم که خواسته بیشتر در موردمون بدونه. ماهم بجای اینکه با یه سری کلمات کتابی و خشک وقتتونو تلف کنیم، با ادبیاتی دوستانه، خودمون رو به شما معرفی میکنیم:

ایده اولیه طراحی و ساخت سایت زیباسو به چند سال قبل بر میگرده، به زمانیکه هنوز اینترنت خیلی بین مردم جا نیفتاده بود و دست هرکسی یک گوشی هوشمند متصل به اینترنت وجود نداشت. نوبت دهی آنلاین آرایشگاه ها یک ایده خام و فکر نشده نیست، ما از تابستان 95 با بررسی دقیق نیازهای سالن های زیبایی و مشتریان اونها و صرف ساعتها زمان و جمع آوری یک تیم حرفه ای، زیباسو رو ساختیم.
 ما پیش از طراحی، از شما عزیزان و آرایشگاه های بسیاری نظرسنجی کردیم و نیازهای روزانه شما را در نظر گرفتیم، به صورتیکه بسیاری از بخش های این سایت ایده شما عزیزان بوده که آنرا در طراحی مد نظر قرار داده ایم. 
به جرأت میتونم بگم این سایت با این سطح خدمات، منحصر به فرد بوده و از هیچ سایتی در ایران و جهان کپی برداری نشده است.

زیباسو، اولین سامانه نوبت دهی آنلاین آرایشگاه ها در ایران،  با اپلیکیشن ویژه مشتریان و آرایشگران، در خدمت شما عزیزان است.

ثبت سالن های زیبایی در وب سایت رایگان بوده و تمامی سالن های زیبایی میتوانند از طریق راه های تماس آورده شده با پشتیبانی تماس گرفته و سالن خود را ثبت نمایند. 

دست اندرکاران عرصه تبلیغات و برندسازی می توانند جهت همکاری از طریق راه های تماس آورده شده تماس حاصل فرمایند.

شماره تماس و تگلرام : 09155204253                      09151027945

ایمیل: info@zibasoo.com