میکرو اسکالپ سر روشی نوین برای پرپشت نشان دادن مو

       دیگر نگران کم پشتی موها، کچلی موضعی و طاسی سر خود نباشید! با میکرواسکالپ میتوانید طاسی سر خود را درمان کنید.

 • میکرواسکالپ چیست؟
  اسکالپ (scalp) در زبان انگلیسی به معنای پوست سر و میکرو اسکالپ مخفف شده میکروپیگمنتیشنِ اسکالپ یا میکروپیگمنتیشن پوست سر هست. توضیحات کامل و مفصلی در رابطه با میکروپیگمنتیشن در مقاله ی جداگانه ای ارائه شده است اما به طور مختصر، میکروپیگمنتیشن همان تتوی نوین است. در این روش دانه های رنگی به زیر پوست تزریق شده و رنگ پوست تغییر میکند. از این روش برای ترمیم ابرو، خط چشم و رژ لب دائمی، تتوی بدن و ترمیم کم پشتی مو استفاده میشود.
   
 • میکرواسکالپ به چه صورتی انجام میشود؟
  میکرو اسکالپ با استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن انجام میشود. این دستگاه تعدادی زیادی سوزن دارد که با حرکت دستگاه هر سوزن با سرعت زیادی از اپیدرم پوست عبور کرده و یک نقطه ی رنگی در زیر پوست ایجاد میکند. در کنار هم قرار گرفتن این نقاط رنگی بر پوست خطای دید در افراد ایجاد میکند و موهای سر پرپشت تر نشان داده میشود.
   
 • میکرواسکالپ برای چه کسانی مناسب است؟
  افرادی که ...
  در اثر تصادف یا ضربه به سر و بخیه زدن موهای سرشان در محل بخیه رشد نکرده است و جای بخیه بر پوسشان باقی مانده است.
  به دلیل نداشتن بانک موی کافی نمیتوانند کاشت مو انجام دهند.
  کاشت مو انجام دادند اما فاصله ی موهای کاشته شده نسبتا زیاد است و رنگ پوست سرشان نسبتا دیده میشود.
  موهای کم پشتی دارند و میخواهند کل سرشان پرپشت تر نشان داده شود.
  افرادی که بیماری آلوپسی یا کچلی سکه ای دارند.
   
 • برای شبیه سازی موی سر چند جلسه میکرواسکالپ لازم است؟
  انجام عمل اسکالپ یا میکروپیگمنتیشن سر بین 2 تا 3 جلسه زمان می برد که هر جلسه آن در حدود 3 تا 5 ساعت متغیر است و کل مراحل انجام اسکالپ سر به مدت 2 تا 5 ماه طول می کشد.


   
 • میکرواسکالپ تا چه مدت ماندگاری دارد؟
  ماندگاری میکرواسکالپ به مراقبت شخص و کیفیت رنگی که پیگمنتور استفاده میکند بستگی دارد. اگر از رنگ با کیفیت بالا استفاده شود حتی تا ده سال ماندگاری خواهد داشت.
   
 • قبل از میکرواسکالپ چه کاری باید انجام دهم؟
  برای اثر بخشی بهتر و ماندگاری بیشتر، سه روز قبل از انجام میکرواسکالپ از مصرف هرگونه دخانیات، نوشیدنی های حاوی الکل، دمنوش های گیاهی و گل گاوزبان، قرص های هورمونی و داروهای محرک مانند مینوکسیدل بپرهیزید زیرا بر غلظت خون و درنتیجه رنگ پذیری پوست تاثیر منفی میگذارند. بهترین زمان برای بانوان جهت انجام کلیه انواع میکروپیگمنتیشن از جمله میکرو اسکالپ، سه روز قبل از شروع پریود تا 5 روز بعد از پایان آن است.
 • بعد از میکرواسکالپ چه مراقبت هایی باید انجام داد؟
  بعد از میکرواسکالپممکن است محل میکرواسکالپ شده خارش پیدا کند، از خاراندن و کندن قسمت میکرواسکالپ شده بپرهیزید و آن را با پماد ویتامین A چرب نگه دارید. به مدت سه روز حمام، استخر و سونا نروید. برای پاک کردن چربی و ضد عفونی کردن ناحیه میکرو اسکالپ شدهاز الکل استفاده کنید. پس از گذشت سه روز برای استحمام تنها از شامپو کودک استفاده کنید. از انجام ورزش های سنگین یا قرار گرفتن در محیط گرم برای جلوگیری از تعرق زیاد خودداری کنید. حداقل به مدت یک ماه در معرض آفتاب شدید قرار نگیرید.
   
 • آیا میکرواسکالپ به ریشه ی مو آسیب وارد میکند؟
  از آنجا که سوزن دستگاه میکروپیگمنتیشن در عمق پوست وارد نمیشود به ریشه ی مو آسیبی وارد نمیکند.
   
 • برای میکرواسکالپ به کجا باید مراجعه کنم؟
  سالن های زیبایی و مراکز تخصصی پست و مو میکرو اسکالپ انجام میدهند. در انتخاب سالن زیبایی به این نکته دقت کنید که سالن مورد نظر مدرک میکروپیگمنتیشن داشته باشد. مدارک هر دسته از تخصص ها از جمله میکروپیگمنتیشن برای سالن های عضو وب سایت زیباسو توسط تیم زیباسو بررسی شده اند و تنها تخصص هایی از سالن زیبایی که مدرک مورد نظر را داشته اند منتشر میشود. پس با خیال راحت میتوانید سالن های عضو وبسایت زیباسو را بررسی کرده و در صورت تمایل نوبت بگیرید. برای بررسی سالن ها و مشاهده نمونه کارها اینجا کلیک کنید.
   
دسته بندی ها : زیبایی

نظری پیدا نشد .
<% %>
<% item.user_name %>
<% item.skill.name %>
<% item.text %>

برای ارسال نظر وارد سایت شوید
در حال دریافت اطلاعات ...
خطا در ارتباط با سرور ، لطفا بعدا تلاش کنید .